Pension CRHAN

Ubytování v Mikulově

Pension se nachází v klidné části malebného městečka Mikulova. Jedninečné umístění pensionu Vám nabídne kouzelný pohled jak na vinice, tak i na celé panorama města Mikulova lemovaného příhraničním Rakouskem.

Rodinný pension s 29letou tradicí je ideálním místem k Vaši dovolené či pouhému přenocování. Nabízíme ubytování v šesti dvou-čtyřlůžkových pokojích (s možností přistýlky) a vlastním sociálním zařízením. K dispozici Vám bude terasa a zahrada venkovského stylu s posezením, houpačkou, grilem, ohništěm a zákoutími pro děti - bazének, pískoviště, skluzavka, atd.

Pro ty, kteří rádi objevují přírodu se v těsné blízkosti pensionu nachází Turold s jeskyní. Pro ty, kteří upřednostňují spíše dary přírody najdou svůj cíl o pár kroků dále, ve vinných sklípcích. Ještě „o pár kroků" dále můžete objevovat krásy nově zrekonstruovaného Kozího hrádku, mikulovského zámku či židovského hřbitova. Pro trénované čeká Svatý kopeček a cykloturistické trasy.

Prosíme, respektujte, že psi ani jiná zvířata nejsou povolena. Výjimky neděláme ani po vytvoření rezervace ani při "překvapení" při příjezdu.

Informace o zpracování osobních údajů

Hliniště 25, 692 01 Mikulov na Moravě, Česká republika
+420 519 510 103, +420 728 161 541
pension.crhan@seznam.cz

Copyright 2014 © Pension CRHAN
vytvořil www.pixelhouse.cz